Praca

New Generation Language School poszukuje nauczycieli języka angielskiego
Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjat
- przygotowanie pedagogiczne
- umiejętność pracy z e-bookami i tablicą interaktywną, lub gotowość przeszkolenia się w stosowaniu technik interaktywnych w nauczaniu.
CV wraz z dyplomem, referencjami i proponowaną ceną za godzinę prosimy przesłać na adres email: "praca@ngls.pl"

We are currently looking for English teachers to cooperate with. If you are interested in findung out more, call 609 734 680 or send a cv : e-mail address "praca@ngls.pl". We need energetic professionals interested in teaching based on IT technology (interactive board, e-book, etc.).

Zatrudnimy studentów Filologii Angielskiej w okresie wakacyjnym do pracy na półkoloniach językowych. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

NEW GENERATION LANGUAGE SCHOOL
Szkoła Językowa oparta o informatyczne techniki nauczania nowej generacji

Stosujemy maksimum nowoczesnych technologii informatycznych i technik interaktywnych maksimum metod problemowych i praktycznych, minimum metod podających i tradycyjnych

Nie tracisz czasu na notatki - skupiasz się tylko na zajęciach.  Notatki z lekcji otrzymujesz mailem lub oglądasz na stronie www.

Nie walczymy z smartfonami , ipadami itp ale wykorzystujemy naturalne zainteresowanie dzieci i młodzieży najnowszą technologią informatyczną - uczniowie pracują na tabletach i z tablicą interaktywną.