NEW GENERATION LANGUAGE SCHOOL®
Szkoła Językowa oparta o informatyczne techniki nauczania nowej generacji

PRÓBOWAŁEŚ JUŻ WSZYSTKIEGO I NIE DZIAŁA ?
SPRÓBUJ NOWOCZESNYCH TECHNIK CYFROWYCH W NAUCZANIU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Co nas wyróżnia :
Stosujemy maksimum nowoczesnych technologii informatycznych i technik interaktywnych maksimum metod problemowych i praktycznych, minimum metod podających i tradycyjnych .

Podczas zajęć zapewniamy tablety szkolne

Nie tracisz czasu na notatki - skupiasz się tylko na zajęciach.  Notatki z lekcji otrzymujesz mailem lub oglądasz na stronie internetowej.
Nie walczymy z smartfonami , ipadami itp ale wykorzystujemy naturalne zainteresowanie dzieci i młodzieży najnowszą technologią informatyczną - uczniowie pracują na tabletach i z tablicą interaktywną.
Nauczanie programowane - przechodzimy do następnego etapu po przyswojeniu treści z poprzednich zajęć
Monitorujemy postępy i efekty kształcenia - stan przed kursem i po kursie

Grupy maksymalnie do 8 osób
Zapisz się do Szkoły Językowej Nowej Generacji:
Co trzeba zrobić:
1. Wypełnij internetowo test poziomujący - ustalisz ogólny poziom swoich kompetencji językowych określonych przez Radę Europy (CEF)
2. Spotkaj się z naszym lektorem, który pomoże Ci wybrać i ocenić jaki kurs jest Ci potrzebny aby osiągnąć sukces na maturze.
3. Jeśli nie masz wprawy w korzystaniu z technologii informatycznych - oferujemy instruktaż obsługi stosowanych przez nas technik - przy okazji udoskonalisz swoje cyfrowe umiejętności.
4. Stawiamy na wielostronną aktywność uczniów, ale trenujemy głównie słabe strony ucznia . Możesz wybrać trening tylko jednej sprawności językowej. Jeśli jesteś dobry/dobra w gramatyce ale masz trudności z mówieniem po angielsku - wybierz trening mówienia, jeśli dobrze rozwiązujesz testy ze słuchu ale słabo piszesz rozprawkę lub list - wybierz kurs pisania.
5. Lekcja pokazowa - zapraszamy. Myślenice Rynek 4/3 Ip.

NEW GENERATION LANGUAGE SCHOOL
Szkoła Językowa oparta o informatyczne techniki nauczania nowej generacji

Nie tracisz czasu na notatki - skupiasz się tylko na zajęciach.  Notatki z lekcji otrzymujesz mailem lub oglądasz na stronie www.